Strona główna

Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima
  
Adres: ul. Esperanto 5
          01-049 Warszawa
Tel. / fax  22 838-16-83
Strona www:  https://sp234warszawa.edupage.org
e-mail: sekretariat@sp234.waw.pl
 
RODO - Informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie internetowej https://sp234warszawa.edupage.org/ w sekcji "organizacja" lub zostaną Pani/Panu przekazane bezpośrednio w toku realizowanej sprawy.
 
Opis:
 
W naszej szkole uczą się dzieci w klasach I - VIII w systemie jednozmianowym. Od 1 września 2010 r. są oddziały przedszkolne, a od 2011 r. klasy sportowe (pływackie).
 
Od września 2011 r. w naszej szkole funkcjonuje Szkolny System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce - Librus. Dzięki e-dziennikowi rodzice codziennie po zalogowaniu się mogą sprawdzić, jakie jego dziecko otrzymało oceny z poszczególnych przedmiotów, czy się nie spóźniło na lekcje. Poza tym może w łatwy i szybki sposób komunikować się z wychowawcą.
 
Od września 2012 r. dziennik jest prowadzony tylko w wersji elektronicznej. Obecnie dziennik elektroniczny został zastąpiony Synergią, która posiada szereg dodatkowych pakietów. Pozwalają one na szresze wykorzystanie rozwiązań w dydaktyce, czyniąc je czymś znacznie więcej niż prosty dziennik elektroniczny.
 
Od września 2017 r. została utworzona klasa siódma mechatroniczna.
 Strona główna
Rejestr zmian
MENU
Podkanały
Menu Podmiotowe
Menu Przedmiotowe
Dokumenty
Strona główna
Wyszukiwanie
Wyszukiwanie zaawansowane
ext.MFiuk
Szkoła Podstawowa nr 234
UMBIP_Podstawowy

Wersja standardowa